Compare Listings

EXKLUZÍVNY PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ

Exkluzívne reality – v ponuke nájdu klienti rodinné domy, byty, chaty, pozemky, kancelárske, obchodné aj priemyselné priestory na predaj i prenájom. V rámci spolupráce s predávajúcim preferujeme výhradnú – exkluzívnu zmluvnú dohodu, ktorá klientovi zabezpečuje nadštandardnú starostlivosť a služby. Pomocou nášho marketingu a prezentovania na našich webových stránkach, portáloch, bude vaša nehnuteľnosť schopná osloviť potenciálnych zákazníkov. Vaša nehnuteľnosť bude inzerovaná na sociálnych sieťach, realitných portáloch a mnoho ďalších možných zdrojov.

Žiada váš realitný agent o podpis exkluzívnej zmluvy? Zistite, čo to znamená.

Pravdepodobne ste už počuli o exkluzívnej zmluve alebo výhradnej zmluve. Je to zmluva medzi realitnou kanceláriou a vami, v ktorej potvrdzujete, že váš domov môže na určitý čas predávať iba jeden realitný agent.

Ak má realitná kancelária vašu nehnuteľnosť v exkluzivite, môže ju inzerovať lepšie

Na prvý pohľad sa to môže zdať riskantné, ale určite to má mnoho výhod. Exkluzívna zmluva je zmluva o predaji nehnuteľností, v ktorej realitný maklér získa províziu, ak sa nehnuteľnosť predá v rámci určeného času. Účelom exkluzívneho predaja je motivovať agenta, aby rýchlo a za čo najlepšiu predajnú cenu predal nehnuteľnosť a urobil všetko preto aby oslovil najväčší počet záujemcov.

Predávam svoju nehnuteľnosť a uvažujem o podpísaní výhradnej zmluvy s realitným agentom

Agent bude využívať všetky svoje marketingové nástroje, profesionálne videá, najlepšie pozície, aby váš domov svietil. Vás to nebude stáť vôbec nič! Exkluzívna nehnuteľnosť zabezpečí lepšiu propagáciu realitnej kancelárie. Výhodou pre Vás je nadštandardný servis.
1. Agent kladie veľa úsilia na získanie kupujúceho prostredníctvom marketingových sieti, pomoc pri získaní pôžičky alebo hypotekárneho úveru.
2. Realitný agent bude pravidelne sledovať trh, venovať sa pridelenej ponuke, ktorú bude inzerovať, platiť aby mala najlepšie pozície a bola viditeľná, dohadovať obhliadky, nafotí a pripraví všetky marketingové nástroje na predaj nehnuteľnosti
3. Realitný agent platí všetky poplatky spojene s predajom – zmluvy, notár, kataster, znalec

Realitná kancelária Bratislava a okolie | TREESE

S exkluzívnou zmluvou budete potrebovať iba jedného partnera

Ak sa obávate, že jedna kancelária nemôže pokryť celý trh, potom vás môžem ubezpečiť, že s týmto typom zmluvy majiteľ dáva súhlas na predaj svojej nehnuteľnosti jednému maklérovi, ktorý potom zdieľa vašu ponuku aj s ostatnými realitnými partnermi. Vaša ponuka potom osloví náročných klientov z rôznych kancelárií, pričom vy vždy komunikujete len s jedným maklérom. Týmto spôsobom si môžete vychutnať výhody exkluzívnej zmluvy bez zatvorenia dverí iným realitným kanceláriám. Všetci budú mať rovnaký záujem o predaj vašej nehnuteľnosti, a realitný agent môže takto ušetriť mnoho času vám pri hľadaní kupujúceho.

Všetko je vždy dohodnuté

Podmienky musia byť dohodnuté predávajúcim a agentom pre exkluzívny alebo výhradný predaj. Tieto podrobnosti budú obsahovať stanovenie časového rámca na uzatvorenie dohody. Musí existovať aj dohoda o výške provízie, ktorú môže agent získať pri predaji.

V TREESE Exklusive Real Estate
sme tu, aby sme vám pomohli a poradili najlepším spôsobom. Neváhajte nás kontaktovať !!!