Compare Listings

Garážové parkovanie sa predáva samostatne za 8 400 EUR s DPH. Záujemcovia majú možnosť zakúpiť si aj vonkajšie parkovacie státie za 2 750 EUR s DPH.

Obytná zóna Senec Gardens sa za posledné roky stala obľúbenou lokalitou na bývanie v Senci. Dokončujeme výstavbu nového bytového domu v Senec gardens na Ružovej ulici 2A. V ponuke je 23 nových exkluzívnych bytov s podzemnou garážou, pivnicou, terasami a predzárdkami.

Obyvatelia Senec Gardens najviac oceňujú tiché prostredie, široké komunikácie, dostatok parkovacích miest a veľa zelených zavlažovaných plôch na hry detí alebo prechádzky.

SKOLAUDOVANÉ – Nové byty v Senec Gardens s garážou a pivnicou Ružová 2A

Vyberte si z ponuky bytov v atraktívne riešených bytových domoch, ktoré svojou veľkosťou pripomínajú bývanie vo vilových domoch. Každý byt má vlastný plynový kotol, optický kábel a pivničnú kobku. Byty sa predávajú v štandarde – kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere, kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom. Každý prakticky riešený byt má terasu s betónovou dlažbou, osvetlením a jednou elektrickou zásuvkou.

Máme pre Vás cenník od developera

Vyberte si z ponuky bytov v atraktívne riešených bytových domoch, ktoré svojou veľkosťou pripomínajú bývanie vo vilových domoch. Každý byt má vlastný plynový kotol, optický kábel a pivničnú kobku.

R – Rezervovaný  V – Voľný P – Predaný

Štandard v bytoch predstavuje kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere a kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom.

Pozývame Vás na prehliadku nových bytov v Senec Gardens. Neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes na telefónnom čísle 0949 104 134 alebo emailom reality@treese.sk – Províziu pre RK neplatí kupec

Nové byty v SenEC GARDENS S GARÁŽOU

Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex, ktorý leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Na pozemkoch s celkovou rozlohou 13,6 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch segmentov – bytové domy vrátane exluzívnych okolo jazierka s mostíkom, vodopádom a promenádou

Okrem atraktívneho stavebne a štýlovo kompaktného charakteru bývania, dostatku priestoru, detských ihrísk, vody a zelene, je našim rezidentom od roku 2014 k dispozícií i  kozmetický salón, štúdio talianskej interiérovej dlažby a kúpeľní i anglická materská škôlka, Benjamin Preschool. Máme vlastnú autobusovú zastávku mestskej i prímestskej dopravy. Ponuku polyfunkcie doplní v najbližších mesiacoch kaviareň a exteriérové aktivity centrum so športovým ihriskom.

From Our Blog

FINANCOVANIE ÚVERU A PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI S TREESE

TREESE realitná kancelária prináša prepojenie finančných a realitných služieb Zrýchlime a...

Pokračovať v čítaní

Developerských projektov pribúda, zeleň ustupuje

V hlavnom meste Bratislavy vznikajú novostavby a s nimi nové ihriská pre deti, budujú sa...

Pokračovať v čítaní

S exkluzívnou zmluvou budete potrebovať iba jedného partnera

Žiada vás realitný agent o podpis exkluzívnej zmluvy? Zistite, čo to znamená. Pravdepodobne...

Pokračovať v čítaní

MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH LUXUSNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ MONAKO 2019

V Monaku sa koná medzinárodná výstava luxusných nehnuteľností Monaco Expo 2019 -...

Pokračovať v čítaní