Compare Listings

Prečo dôverovať TREESE Exclusive Real Estate

Budovanie dlhodobých vzťahov je základným kameňom toho, čo robíme v TREESE. Naši klienti rešpektujú naše rady a dôverujú nášmu úsudku, pretože vieme, že ak budeme čestní a budeme s ľuďmi zaobchádzať s rešpektom, výsledky prídu. Tento prístup je založený na jednoduchom súbore hodnôt, ktorý vedie našich zamestnancov a odlišuje nás od iných realitných kancelárií.

TREESE REAL ESTATE

Realitná kancelária TREESE vychádza z časom overených skúseností dvoch stabilných architektinicko – dizajnérskych štúdií s dlhoročnou tradíciou (vznik sa datuje od roku 2009). Architektinicke študia sa spojili a bolo tak vytvorene štúdio, ktore sa smelo radi medzi elitu na trhu nielen vďaka unikátnemu know-how, realizácii ambicióznych projektov, recenziám a požiadavkám klientov na splnenie najvyššieho komfortu, ale aj vďaka starostlivému výberu stabilných a overených partnerov a dodávateľov pre realizáciu každého projektu. Klientelu tvoria záujemcovia o jedinečné návrhy interiérov a interiérový dizajn rodinných domov, bytov rozličných veľkostí, mezonetov, rezidencií, penthousov, apartmánov až po unikátny štýl a rukopis interiérového dizajnu hotelov, kaviarní či biznis priestorov a kancelárií z celého Slovenska, susedného Rakúska a Čiech. Všetky tieto skúsenosti nas viedli práve k vzniku spoločnosti TREESE REAL ESTATE EXKLUSIVE, ktorá chce svojim klientom ponúknuť primárne exkluzívny predaj nehnuteľností.

Nadštandardná starostlivosť

Svoju prácu robíme efektívne, maximálne profesionálne a zodpovedne, preto nám naši zákazníci dôverujú a obracajú sa na nás v prípade ponuky predaja alebo prenájmu rodinných domov, bytov, pozemkov, kancelárskych, obchodných a priemyselných priestorov. Sme presvedčení o nesporných výhodách exkluzívnej zmluvnej dohody, ktorá pre Vás zabezpečí nadštandardnú starostlivosť o služby a bude maximálne eliminovať všetky potenciálne riziká, ktoré môžu byť spojené s formou neexkluzívneho predaja. Sme pripravení urobiť všetko pre Vašu spokojnosť, na ktorej nám záleží najviac, veríme v kvalitu svojej práce, ktorá sa odráža v referenciách našich klientov.

Realitná kancelária Bratislava a okolie | TREESE