Compare Listings

Popis

Na predaj investičný apratmánový byt 27,11m2 + 1,9m2
Bratislava I – Staré Mesto, Továrenská
Cena nehnuteľnosti 110 000 EUR, Kúpou voľný

Realitná kancelária TREESE real estate Vám ponúka na predaj modrené zrekonštruovaný apartmán s podlahovým kúrením v celom interiéri. Apartmán je situovaný v suteréne domu v centre Starého Mesta, blízko Jakubového námestia. Pridanou hodnotou je zaujímavo a najmä prakticky riešený interiér a vynikajúca poloha. Okná do dvora sú vo výške štandardného parapetu a teda výhľad poskytuje pohľad na trávnatú plochu so stromami. Vyhlaď je situovaný do tichého dvora. Apartman pozostáva z vstupnej chodby, kúpeľne, kuchyne, obývacej izby spojenej so spálňou a pivničnou kobkou 1,9m2. Pivničnú kobku je možné prepojiť s interiérom apartmánu a využívať pripadne ako šatník. Priestor vstupu je dlhodobo prenajatý na 50rokov, v budúcnosti je možné odkúpenie. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom – 50 litrov.

V apartmáne boli zachované pôvodne prvkov na strope, co apartmán robí výnimočný. Apartmán je vhodný aj ako investícia RBNB. Apartmán je komplet zariadený a vyčistený. Byt prešiel rekonštrukciou pred 4 rokmi – elektroinštalácia, podlahové kúrenie, ohrev teplej vody, plastové okná (dvoj sklo), kúpeľňa so sprchovým kútom.

Byt sa nachádza v atraktívnej lokalite na ul. Továrenská v centre Starého Mesta, blízko Eurovea, Jakubovo námestie, autobusová stanica. V okolí sa nachádzajú potraviny, škola, MHD, historické centrum Starého mesta – 5 min., reštaurácie, kaviarne. K dispozícii uzavretý dvor s petangovým ihriskom, lavičkami.

Vrelo odporúčam nehnuteľnosť a pozývam vás na prezentáciu!
Neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes na telefónnom čísle 0949 104 134 alebo emailom reality@treese.sk
Ak máte otázky, som vám k dispozícii na telefóne od 8:00 – 17:00 / email 24/7
Porubčanský / TREESE Real Estate

V cene je zahrnutá provízia, kompletný právny a hypotekárny servis a poradenstvo pri predaji.
NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe, všetky naše zmluvy sú AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM

TREESE prináša prepojenie finančných a realitných služieb

Zrýchlime a zjednodušíme proces financovania vášho nového bývania. TREESE vám ponuka komplexný proces od hypotéky, spôsobu ako dofinancovať chýbajúce prostriedky, znalecký posudok, kataster, či poistenia nehnuteľnosti. Ak si chcete vziať hypotéku, nestrácajte čas porovnávaním, hľadaním a zisťovaním podmienok. Výber najlepšieho a najvhodnejšieho úveru, administratívu a komunikáciu s bankou až po vybavenie katastra či riešenie dodatočných otázok s predajom nehnuteľnosti nechajte na nás.

 

Detail

 • Icon
  Property ID
  TREE08
 • Icon
  1
  Bedroom
 • Icon
  1
  Bathroom
 • Icon
  Veľkosť nehnuteľnosti
  27 m²

Updated on 25 decembra, 2021 at 2:35 pm

Adresa

 • Address: Karadžičova, Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto, okres Bratislava
 • Mesto: Bratislava, Bratislava I, Staré Mesto
 • Štát / kraj: Slovensko
 • Zip/Postal Code: 811 09
 • Country: Slovakia (Slovak Republic)